You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Açık lise kaydı için

Açık lise kaydı için

Arkadaşlar merhaba. Ben bir Anadolu lisesi öğrencisiyim. Aöle geçmek istiyorum fakat şu an da ben okuduğum okuldan farklı bir sehirdeyim. AÖL kaydı için galiba okuldan transkript almak gerekiyormuş. Babam su an benim okuduğum şehirde ben gitmeden okula gidip transkripti o alabilir mi? Alabiliyorsa belgeyi fax'la falan mı gondermesi gerekiyor?


Yönetim
RE: Açık lise kaydı için
AÖL kaydı için okuldan transkript almanız gerekiyor. Öncelikle kayıt yapmadan Halk Eğitim merkezine gidip yeni kayıt olabileceğinizi öğreniniz çünkü pandemi nedeni ile liseden açık liseye geçişleri için bir sorun olduğunu söylemişlerdi.
En son düzenleme: 09-06-2021, 16:31 PM Açık Lise.
RE: Açık lise kaydı için
(09-06-2021, 16:30 PM)Açık Lise demiş ki: AÖL kaydı için okuldan transkript almanız gerekiyor. Öncelikle kayıt yapmadan Halk Eğitim merkezine gidip yeni kayıt olabileceğinizi öğreniniz çünkü pandemi nedeni ile liseden açık liseye geçişleri için bir sorun olduğunu söylemişlerdi.

yanıtınız için teşekkür ederim, peki transkript için benim yerime velimin gitmesi yeterli olur mu
RE: Açık lise kaydı için
(09-06-2021, 19:21 PM)Açık Lise demiş ki: Evet Veliniz alabilir.
Peki, son bir sorum olacak ben Halk eğitim merkezine gittim 12. sınıfa geçiş için yani 7 ve 8. Dönem kaydı için başlangıç tarihi 1 Eylül dendi ama internette 3. Dönem ve yeni kayıt için son tarih 18 Haziran yazmakta. Hangisi doğru?
Bilgi

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Açık Lise Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

© 2020 Açık Lise Forum. Tüm hakları saklıdır.

Forum Yazılımı: MyBB