You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Açık lise kaydı için

Yeni Öğrenci
Açık lise kaydı için
Arkadaşlar merhaba. Ben bir Anadolu lisesi öğrencisiyim. Aöle geçmek istiyorum fakat şu an da ben okuduğum okuldan farklı bir sehirdeyim. AÖL kaydı için galiba okuldan transkript almak gerekiyormuş. Babam su an benim okuduğum şehirde ben gitmeden okula gidip transkripti o alabilir mi? Alabiliyorsa belgeyi fax'la falan mı gondermesi gerekiyor?
@Yonetim
RE: Açık lise kaydı için
AÖL kaydı için okuldan transkript almanız gerekiyor. Öncelikle kayıt yapmadan Halk Eğitim merkezine gidip yeni kayıt olabileceğinizi öğreniniz çünkü pandemi nedeni ile liseden açık liseye geçişleri için bir sorun olduğunu söylemişlerdi.
En son düzenleme: 09-06-2021, 15:31 PM Açık Lise.
Yeni Öğrenci
RE: Açık lise kaydı için
(09-06-2021, 15:30 PM)Açık Lise demiş ki: AÖL kaydı için okuldan transkript almanız gerekiyor. Öncelikle kayıt yapmadan Halk Eğitim merkezine gidip yeni kayıt olabileceğinizi öğreniniz çünkü pandemi nedeni ile liseden açık liseye geçişleri için bir sorun olduğunu söylemişlerdi.

yanıtınız için teşekkür ederim, peki transkript için benim yerime velimin gitmesi yeterli olur mu
Yeni Öğrenci
RE: Açık lise kaydı için
(09-06-2021, 18:21 PM)Açık Lise demiş ki: Evet Veliniz alabilir.
Peki, son bir sorum olacak ben Halk eğitim merkezine gittim 12. sınıfa geçiş için yani 7 ve 8. Dönem kaydı için başlangıç tarihi 1 Eylül dendi ama internette 3. Dönem ve yeni kayıt için son tarih 18 Haziran yazmakta. Hangisi doğru?