You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Açık Lise Test Çöz ve AcikLise.Me

Açık Lise Test Çöz ve AcikLise.Me

Yönetim
Açık Lise Test Çöz ve AcikLise.Me

AcikLiseForum.Com sitesinde yeni paylaşımlar ile yeni bilgileri siz değerli öğrencilere aktarmak istiyoruz. 2020 yılında kurulan sitemiz de öğrencilerin bir çoğu çıkmış sınav sorularını test olarak çözmek istiyorlar. Forum sitemizde online test çözme imkanı olmadığı için yeni kurulan ve daha önce de kurulmuış olan internet sitelerimizden açık lise test çözebilirsiniz.

Yeni Açık Lise Test çöz sitesi : www.aciklisetestcoz.com

Çıkmış Sınav Soruları Çözme sitemiz : www.aciklise.me  siteleri yer alıyor. Ayrıca bu siteler içerisinde Açık Lise Test Çöz alt yapısında yer alan TembelOgrenci.Org ile de soruları çözebilirsiniz.


Bilgi

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Açık Lise Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

© 2020 Açık Lise Forum. Tüm hakları saklıdır.

Forum Yazılımı: MyBB