You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Açık liseden ne zaman mezun olurum?

Açık liseden ne zaman mezun olurum?

Açık liseden ne zaman mezun olurum?

Her zaman diyorum açık lise forum sitesi bana her konuda yardımcı oluyor. Daha önce mesaj yazdım açık liseye ilk defa kayıt oldum. Acaba ben ne zaman ve nasıl mezun olurum bilgi verir mısınız?


Yönetim
RE: Açık liseden ne zaman mezun olurum?
Merhaba @SorularlaBen açık lise forum sitemize öncelikle hoş geldiniz. Aslında sorunuzun cevabı forum sitemizde yer alıyor. Açık lise adına sorularınızı öncelikle arama yaparak ulaşmanız daha kolay olacaktır. Açık Liseden mezun olmak için gereken şartlar şunlardır. Öncelikle toplam döneminizin 8 ve üzeri olması, en az 170 kredi toplamanız ve tüm ortak (zorunlu) dersleri başarmanız gerekir. Bunları en kısa zaman da yapmak toplam 2,5 yılda gerçekleşebilir.
Bilgi

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Açık Lise Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

© 2020 Açık Lise Forum. Tüm hakları saklıdır.

Forum Yazılımı: MyBB