You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Yeni Öğrenci
Aöl 1.sınav
Benim 22 tane zorunlu dersim var. Aralık ayında yapilacak sınavda tüm derslerden 9 doğru yapsam olur mu? Veya tüm dersler olacak mı? Hepsinden 9 doğru yapsam 12 sınıf diploma notum kaç gelir tahmini olarak. Şimdiden teşekkürler.
Yönetim
RE: Aöl 1.sınav
merhaba @Nihat öncelikle forum sitemize hoş geldiniz.

Sorularınızı şu şekilde cevaplayabilirim.

* 22 zorunlu dersinizi hepsini bir dönem de seçme şansınız yoktur.
* Açık Öğretim Lisesi 4 - 5 Aralık 2021 tarihindeki sınavda tüm derslerden en az 9 doğru yaparsanız o derslerden geçmiş olursunuz.
*Diploma notunuzu tahmin etme şansımız ne yazık ki yoktur. Ama en düşük puan yani her dersten 9 doğru yaparak 45 puan almış olursunuz bu zaten en düşük geçme notu olduğu için diploma notunuz düşük olur.
Yeni Öğrenci
RE: Aöl 1.sınav
Hocam son olarak benim 10. sınıf örgün eğitimden kalan sorumlu derslerim var. Bu derslerdeki başarım 12 sınıf ortalamamı etkiliyor mu? Yoksa sadece muafiyet mi kalkıyor. Krediden bahsetmiyorum sadece 12 sınıf notuna etki edermi?
Bilgi

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Açık Lise Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

© 2020 Açık Lise Forum. Tüm hakları saklıdır.

Forum Yazılımı: MyBB