You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

"DIPLOMA NUMARASI ALMIŞ ÖĞRENCİ" uyarısı

"DIPLOMA NUMARASI ALMIŞ ÖĞRENCİ" uyarısı

Yönetim
"DIPLOMA NUMARASI ALMIŞ ÖĞRENCİ" uyarısı

Bazı öğrenci arkadaşlar açık lise veya mesleki açık öğretim lisesi öğrenci paneline girmek isterler ve burada karşılarına "DIPLOMA NUMARASI ALMIŞ  ÖĞRENCİ" uyarısı karşılarına çıkmaktadır.

Bunun sebebi ise sınavlar  sonrasında mezun olmuş ve diplomasi  basim aşamasına gelmiş  öğrenciyi ifade eder. Bu durumdaki öğrenciler de bilgi değişikliği yapılamayacağı için sisteme geçici bir süre girişleri kisitlanmiş olabilir. Diplomalarin  islemi tamamlandiktan sonra sistem tekrar acilir ve mezunlar diplomalarinin sistemden nereye gonderildigini ogrenebilirler..Sisteme girememek bir sorun teşkil etmez.


Bilgi

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Açık Lise Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

© 2020 Açık Lise Forum. Tüm hakları saklıdır.

Forum Yazılımı: MyBB