You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Kaç kredin kaldı sende yazsana

Kaç kredin kaldı sende yazsana

Neslihan
Ziyaretçi
RE: Kaç kredin kaldı sende yazsana
masal ne güzel yazmışsın benimde açık öğretim lisesinden mezun olmam için çok kredi gerekiyor en az 170 ve tüm dersler çünkü ben yeni başladım
Yönetim
RE: Kaç kredin kaldı sende yazsana
(15-01-2021, 22:34 PM)Pelin demiş ki: 175 kredim var fakat 4 zorunlu dersim var

@Pelin hanım bir başka sayfada ingilizce dersinden geçmeniz gerektiğini yani nasıl başarılı olunur onu sormuşsunuz. Tabi dersi geçmek size kalmış fakat siz bu yıl mezun olursunuz buna emin olun.
Mezuniyet şartlarını sanırım taşıyorsunuz sadece zorunlu dersiniz kalmış bu derslerden de başarılı olmanıza gerek yoktur 3 defa aynı dersten sınava girip başarısız olursanız bu dersten muaf olursunuz böylelikle mezun olursunuz. 
Tek sorun  eğer ki zorunlu dersleriniz arasında Türk Dili ve Edebiyatı dersinden muaf olamazsınız gerekiyor.
Bilgi

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Açık Lise Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

© 2020 Açık Lise Forum. Tüm hakları saklıdır.

Forum Yazılımı: MyBB