You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Kayıt yenilemede halk eğitim merkezine gitmek gerekiyor mu?

Kayıt yenilemede halk eğitim merkezine gitmek gerekiyor mu?

Neslihan
Ziyaretçi
Kayıt yenilemede halk eğitim merkezine gitmek gerekiyor mu?

Açık Öğretim Lisesinde okumakta olan bir çok öğrencilerimiz kayıt yenileme ücretini 50 tl olarak yatırıyor. Bir öğrencimiz facebook sayfamızda aşağıdaki soruyu bize iletti ve bizde hemen cevabını tüm öğrencilerimiz ile paylaşmak istedik.

Soru : iyi geceler kayıt yenileme için ATM den 50 TL yaptırdıktan sonra halk eğitim e gitmeye gerek varmi 5tl için kimi var kimi yok diyor net bilgi verirseniz sevinirim

Cevap: açık lise kayıt yenileme ücreti 50 tl olmuştur. Kayıt yenileme ücretini yatırdıktan sonra halk eğitim merkezine gitmeniz gerekmez. Eğer ki kitapları alacaksanız burada bildiğimiz kadarı ile bir 10 tl ücret istiyorlar. 

Kayıt yenileme yapıp zorunlu olarak halk eğitim merkezine gitmesi gerekenler 

Öğrenci durumu : Silik veya Donuk olan öğrencilerin halk eğitim merkezine gitmeleri gerekir.


Moderator
RE: Kayıt yenilemede halk eğitim merkezine gitmek gerekiyor mu?
(26-01-2021, 10:32 AM)ildeniz demiş ki: Halk eğitim merkezine gittim yatırdım peki 2.dönem sınavı için ne zaman yatırmam gerekiyor?

sınav için ekstra ücret talep edilmiyor. 2Dönem İlk Kayıt ve Kayıt Yenileme İşlemleri 4 Ocak 2021 ‐ 31 Ocak 2021 tarihlerindedir.
RE: Kayıt yenilemede halk eğitim merkezine gitmek gerekiyor mu?
(26-01-2021, 10:32 AM)ildeniz demiş ki: Halk eğitim merkezine gittim yatırdım peki 2.dönem sınavı için ne zaman yatırmam gerekiyor?

2. dönem sınavları için 8 Subat 2022 son günüdür. Bu tarihe kadar açık öğretim lisesi 2. dönem sınav ücretini yatırmanız gerekir.
Bilgi

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Açık Lise Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

© 2020 Açık Lise Forum. Tüm hakları saklıdır.

Forum Yazılımı: MyBB