You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Konu Açmadan Önce Mutlaka Okuyunuz.

Konu Açmadan Önce Mutlaka Okuyunuz.

Yönetim
Konu Açmadan Önce Mutlaka Okuyunuz.

Sayın Açık Lise Forum üyeleri;

Forumdan banlandıysanız ve ban cezanızın yanlış/hatalı veya haksız bir sebepten ötürü verildiğini düşünüyorsanız,

Bunun yanı sıra sizinle beraber, başka kullanıcılarında banlanması gerektiği hususunda bir bilgilendirmeniz olacak ise (Örneğin; özel mesaj ile küfür etmek sebebinden banlandınız. Ancak sizin küfür ettiğiniz kullanıcıda size küfür etti.) bu bölüme konu açabilirsiniz.

Unutmayın ki acikliseforum.com büyük bir platformdur ve kısıtlı sayıda gönüllü yetkililer tarafından yönetilmektedir. Bu nedenle bazen, özellikle banlama konularında gözden kaçan hatalı kararlar olabilir.

Üyelerin bu tip durumlarda söz hakkı olması için bu kategori mevcut.

Bu kategoride konu açarken dikkat etmeniz gereken hususlar;

KONU AÇMADAN ÖNCE, FORUM KURALLARINI DİKKATLİCE OKUYUNUZ! KURAL İHLALİ YAPMADIĞINIZA EMİNSENİZ, AŞAĞIDAKİ MADDELERİ OKUYUNUZ :
  • Kendinizi doğru ve anlaşılır bir şekilde ifade etmelisiniz.

  • Kullanıcı adınız ve mailinizi mutlaka konu içerisinde belirtmelisiniz.

  • Yaşadığınız ban ile ilgili olarak tatmin edici ve sağlam delillere dayalı bir açıklama yazmalısınız.


  • Gönder butonuna bastığınız zaman konunuz açılır. Ancak konuları sadece yetkililer görür. Bu yüzden konunuzun açılmadığını sanmayınız.

  • Bir konuyu 1 defa açınız. Konu açmış olmanız banınızın açılacağı anlamına gelmez (zira forumdan banlanan kullanıcılar genelde kendilerine göre haklıdırlar). Eğer haklıysanız zaten size verilen ban cezası kaldırılır. Fakat kaldırılmıyorsa, uzatmanın anlamı yoktur.Bilgi

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Açık Lise Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

© 2020 Açık Lise Forum. Tüm hakları saklıdır.

Forum Yazılımı: MyBB