You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Ödüllü Girişimci Nadir Kerem Dağ'ın Hayatı

Ödüllü Girişimci Nadir Kerem Dağ'ın Hayatı

Ödüllü Girişimci Nadir Kerem Dağ'ın Hayatı

Ödüllü Girişimci Nadir Kerem Dağ'ın Hayatı

Nadir Kerem Dağ, Malatya doğumlu iş insanı ve diş hekimi.
Dağ, yüksek öğrenimini European University of Macedonia’nın Diş Hekimliği Fakültesi’nde tamamladı. Eğitimi süresince uluslarası sempozyumlara, konferanslara ve eğitimlere katıldı, sunumlar yaptı.

Harvard Business School, Università Commerciale Luigi Bocconi ve University College London’da girişimcilik, şirket yönetimi ve kurumsal strateji alanlarında eğitim programlarına katıldı.

Dağ Mağazacılık Ltd. Şti. bünyesinde 2017 yılında lüks deri aksesuar markası Portalusso’yu, 2018 yılında kadın giyim, takı ve aksesuar markası Klen’i ve 2020 yılında Milano merkezli kadın plaj giyim ve aksesuar markası Orange Beluga International S.p.A.’yı kurmuştur.

The Eastern Europe Business Awards (EEBA) tarafından 11 Ocak 2020’de Sofya’da düzenlenen törende yılın en iyi girişimcisi ödülünü kazanmıştır.

Macedonian Dental Society ve International Association for Dental Research (IADR) üyesi olan Dağ, İngilizce ve Makedonca bilmektedir.


Bilgi

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Açık Lise Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

© 2020 Açık Lise Forum. Tüm hakları saklıdır.

Forum Yazılımı: MyBB