Skip to main content

Açık Lise Yardım

hayatımdan bahsetmek istiyorum

Konu

ben 26 yaşındayım bugün üniversiteden bölüm 1. olarak mezun oldum size hayatımdan bahsetmek istiyorum ben ilkokulda ortaokulda çok başarısızdım.  Her gün okuldan kaçar internet cafelerde gta vice counter srike falan oynardım  lisede de başarısız olunca liseyi 1. sınıfta bırakmıştım. Babam beni berbere çırak olarak vermişti  çalıştığım berberde bitane kalfa vardı bana hep mobbing uygulardı  eziyet ederdi haftalık iznim bile yoktu günde 15 saat 7 gün çalışırdım sadece müşterilerin verdiği bahşişi alırdım maaşım yoktu 

Berberde tam bir yıl çalıştım daha sonra dayanamayıp bıraktım. zaten babam zorla gönderiyordu. Ben berberlik mesleğini öğrenmek istemiyordum. Başka mesleklere hevesim vardı neyse berberden çıkınca babam kendi yanına aldı. Otel işletiyordu ama ben otelde de çalışmak istemiyordum. askere gidene kadar otelde çalıştım askerliğimi trabzonda yaptım. Askerden gelince tekrar otele başladım ama babam çok sinirli birisi hep otelde beni müşterinin içinde azarlardı. 21 yaşında adamı milletin içinde azarlardı. 

Askerden gelince açık liseye yazılmaya karar verdim bir yandan otelde çalışırken bir yandan da açık lise sınavlarına çalışıyordum Gerçi sadece son gece çıkmış sorulara bakıyordum ama açık liseden 3 yılda mezun oldum. Daha sonra üniversite sınavına girdim. bankacılık bölümünü kazandım bu otelden kaçmak için bir fırsattı üniversite okumak için şehir dışına gittim. Ben üniversite öğrencilerini zeki olur sanırdım ama oraya gidince büyük çoğunluğunun  aptal olduğunu anladım.  Üniversiteden 3,44 ortalama ile bölüm birincisi olarak bugün mezun olmuş bulunmaktayım
Alıntı

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Çizgisel Mod Normal Mod Yazdırılabilir Bir Versiyona Bak
Task