Skip to main content

Açık Lise Yardım

Mezuniyet şartları

Konu

Arkadaşlar merhaba. Toplam kredi 191 gorunuyo. Kalan zorunli ders sayisi da 8. Simdi mezun olabilmem için bu 8 zorunlu dersi almak zorundayim degil mi? Krediler 170 e düstü zaten. Kredimi tamamlamiş mi oluyorum bu durumda. 
Alıntı
(10-23-2020, 06:48 AM)Zehra demiş ki: Arkadaşlar merhaba. Toplam kredi 191 gorunuyo. Kalan zorunli ders sayisi da 8. Simdi mezun olabilmem için bu 8 zorunlu dersi almak zorundayim degil mi? Krediler 170 e düstü zaten. Kredimi tamamlamiş mi oluyorum bu durumda. 
Evet Zehra hanım zorunlu dersi vermek zorundasınız. Krediniz de 170 üzeri olduğu için zorunlu derslerden ya muaf olmalı yada başarılı olmalısınız.
Alıntı
Photo #3
İyi aksamalar dilerim öncelikle ben bı çok kere kayıt yaptırmış ama daha önce hiç sınava girmemiş biri olarak sizce benim ne kadar süre zarfında mezun olabilme ihtimalim var bu defa gircem sınavlara 99 kredim var okuduğum dönem 4
Bu arada lise 2terktim
Alıntı
(11-15-2020, 07:09 PM)Gozde2014 demiş ki: İyi aksamalar dilerim öncelikle ben bı çok kere kayıt yaptırmış ama daha önce hiç sınava girmemiş biri olarak sizce benim ne kadar süre zarfında mezun olabilme ihtimalim var bu defa gircem sınavlara 99 kredim var okuduğum dönem 4
Bu arada lise 2terktim
@Gozde2014 sizin mezun olabilmeniz için 170 kredi tamamlamanız gerekir ve bunun yanında ise toplam döneminizin 8 veya üzeri olması gibi bir de zorunlu derslerinizi geçmek zorunda veya muaf olmak zorundasınız. Tüm sınavlardan en yüksek puanı alırsanız 3 sınav da kesin mezun olursunuz.
Alıntı

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Çizgisel Mod Normal Mod Yazdırılabilir Bir Versiyona Bak
Task