Skip to main content

Açık Lise Yardım

Okulumu bitirmenin onunu acacak soru lutfen yardimci olun .!

Konu

Sad #1
Halk eğitim merkezine yogun calistigimdan dolayi gidemiyorum diplomami almam gerekli fakat seneler once soyle bir olay geldi basima . 

Alttan  dersler yuzunden diplomami alamadim 5 senelik sinav surecinde de malesef sinavlara girmeyip orgun ogrenim donemimi tamamlaayip tasdik name mi  verdiler acik ogretimden sinavlara girip diplomami almam gerekliydi fakat ben acik ogretime,gidip bolumumu degistirdim . 

Sorum sudur . Arkadaslar bolum degistirdim bu okudugum surec sifirlandi mi yoksa tekrar alltan derslere girip diplomami alablirmiyim meslek lisesinde okuyordum ben okudugum zaman lise 3 seneydi yardimci olursaniz bilgisi olan varsa cevap yazarsa cok memnun olurum saygilar iyi gunler
Alıntı
Mesleki Açık Öğretim Lisesinde kredileriniz silinmez fakat kredi 2 çeşittir. Bunlardan birisi yüzyüze eğitim gördüğünüz derslerin kredisi bir diğeri ise matematik kimya fizik biyoloji vs. vs. olan derslerin kredisidir. Bu krediler silinmez fakat bölüm değiştirdiğimiz için yeni meslek lisesi yüzyüze eğitim kredini eksik olacaktır.
Alıntı
Soyle bir sorun var ben ,sadece acik ogretime,kayit oldum bi ders,secme okul yuz yuze,egitim vs vs.  Bunlsrin hic  birini gormedim sadece kayit  yaptirip bolum degistirdim
Alıntı
@Yskyucel dediğimiz gibi kayıt yenileme işlemlerini yaparak değitirmiş olduğunuz bölüme ait yüzyüze egitim veren okul ile görüşme sağlayarak daha iyi bilgi alırsınız.
Alıntı

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Çizgisel Mod Normal Mod Yazdırılabilir Bir Versiyona Bak
Task