You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Üniversite sınavına giriş

Üniversite sınavına giriş

Yönetim
Üniversite sınavına giriş

[Resim: 2019-Yks-aol-acik-lise-basvurulari.jpg]
Arkadaşlar bu yıl mezun olabilecek öğrenciler için eğitime devam etmek isteyenler yani üniversite okumak isteyen öğrenciler üniversite sınav tarihi ve başvuru tarihi belirlendi. 

YKS başvuru tarihi: 6 Şubat ile 3 Mart 2020 tarihleri arasında lise ve rengi okulların ÖSYM  bürosundan başvurularını gerçekleştirebilirler.

YKS Sınav Tarihi: 20 21 Haziran 2020 tarihinde yapiacaktir.

www.aciklise.me internet sitesinde yer alan bir yazıda açık ogretim lisesi okuyup üniversite okumak isteyen öğrencilere kaç kredisi olması dahilinde üniversite sınavına başvurabilir bu konu hakkında detaylı yazı var.


En son düzenleme: 10-01-2020, 3:44 AM Açık Lise.
Bilgi

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Açık Lise Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

© 2020 Açık Lise Forum. Tüm hakları saklıdır.

Forum Yazılımı: MyBB