You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Warmhaus Kombi Doldurma Musluğu Bozulduysa veya Kaçak Yapıyorsa

Warmhaus Kombi Doldurma Musluğu Bozulduysa veya Kaçak Yapıyorsa

Yönetim
Warmhaus Kombi Doldurma Musluğu Bozulduysa veya Kaçak Yapıyorsa

Warmhaus Kombi Doldurma Musluğu Bozuk

Dikkat Bu İşlemleri Yaparken Elektiriği kapatınız, Su ve Gaz vanasını kapatınız. Yapamazsanız servise başvurunuz kendinizi riske atmayınız.
  
Arkadaşlar geçenlerde evde kullanmış olduğumuz Warmhaus kombinin doldurma musluğu bozuldu. Kombi devamlı su basıyor ve bu su fazla olduğu için kombinin altında yer alan tahliyeden boşalıyordu. Bunu görünce mağlum servisi sesledim ve güzel bir ücret ile yeni kombi doldurma musluğunu değiştirdi el emeği ürün parası derken  5 dakika da 200 kayme para gitti neyse sağlık olsun dedik. Adam kombi doldurma musluğunu değiştirirken bir şey fark ettim bozuk olan musluk aslında çalışıyor fakat uc kısmında conta olmadığını gördüm eve adam bunu almadan ben bunu aldım kilere koydum.

Contası olmayan Warmhaus Kombi Doldurma Vanası resmini göstereyim. Uc kısmında bulunan siyah contası yoktu.

[Resim: Warmhaus-Su-Doldurma-Vanas%C4%B1-550x550.jpg]

Aradan 1 yada 2 hafta geçmedi ustanın taktığı vana ksımın bağlantı yerinde kaçağını farkettim. Usta sesleyecektim ki dedim buna bende bakabilirim dedim. (DİKKAT) Ve Warmhaus kombinin elektiriğini kestim, suyu kestim ve gazı kestim ayrıca kombinin suyunu boşalttım. Dedim şu vanayı biraz sıkayım dedim ki vana yani musluk elimde kaldı kırılmış zaten kaçaktan bundan kaynaklanıyormuş bende sıkarken tam kırdım. Neyse Warmhaus kombi su doldurma musluğunu çıkardım. Ucunda dediğim siyah conta duruyordu. Hemen eski kombi musluğunu alıp contayı ona taktım ve musluğu yerine monte ettim su kaçağı var mı yok mu diye baktım su kaçağı yoktu. Musluk çalışıyordu kombiye su basıyordu. Böylelikle usta çağırmaktan kurtuldum. Kendi orjinal musluğunu geri takmış oldum. Sizlerde böyle bir şey durumunda kendiniz yapabilirsiniz.


En son düzenleme: 25-02-2022, 16:34 PM Açık Lise.
Bilgi

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Açık Lise Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

© 2020 Açık Lise Forum. Tüm hakları saklıdır.

Forum Yazılımı: MyBB